Kapat

AMD Radeon Pro SSG 16GB 6x Mini DP Ekran Kartı

Anasayfa
Bilgisayar AMD Radeon Pro SSG 16GB 6x Mini DP Ekran Kartı
AMD Radeon Pro SSG 16GB 6x Mini DP Ekran Kartı
Çağdaş KIRIM - cagdas@teknohashtag.com

Bu parçamız Grafik işlemci ailesini incelediğimizde AMD olduğunu gözlemlemekteyiz. İşlemci frekansı 1500 MHZ olan ekran kartının maksimum çözünürlüğü 7680 x 4320 çözünürlüktedir. Akış işlemcileri 4096, Video kart başına düşen görsel sayısı ise 6’dır.  Üzerinde 1 adet fanı bulunan ekran kartının soğutma sistemi mevcuttur. Ekran kartının rengi ise Mavi renktedir. Radeon Pro SSG, günümüzün popüler tasarım uygulamalarının çoğu için iş istasyonu sertifikalarından ve optimizasyonlarından faydalanacaktır.

High-end kameralar 8K karelerde gerçeklik yakalama özelliğine sahiptir, ancak mevcut oynatma çözümleri genellikle düzgün veya gerçek zamanlı bir deneyim sağlamak için bu kareleri tam kare hızında (> 30 FPS) gösteremez.Ek olarak, sıkıştırılmamış 8K içerikte düzgün fırçalama artık, kullanıcının video akışındaki herhangi bir pozisyona neredeyse anında erişebilmesi nedeniyle mümkün olmaktadırGerçek zamanlı görselleştirme, fiziksel temelli renderleme ve sanal gerçeklik (VR) dahil olmak üzere gelişmiş teknolojiler, tasarım ve üretim firmalarına, ürün geliştirmenin tüm aşamalarında kullanılabilecek güçlü bir görselleştirme araçları cephaneliği sunmaktadır. Radeon Pro SSG profesyonel grafik kartı, bu daha büyük ve karmaşık modelleri tasarım aşaması boyunca ilerletmek ve ürün geliştirme aşamasını sağlamak için gereken performansı sağlar.

Dağıtılmış ekiplerin sınırlarını sanal gerçeklikle silin, mümkün olmadığı düşünülen sinematik deneyimler yaratın ve yaratımları imkansız sanatına ulaşmak için hayal ettiği şekillerde görselleştirin. Bu veri setleri, ek geometri olarak üssel olarak büyüyebilir ve büyük miktarlarda yüksek çözünürlüklü doku haritalarının kullanımı hesaba katılır. Raytracing, sanal bir nesneyle karşılaştığında ışığın etkileşimini tamamen simüle ederek foto gerçekçi sonuçlarla bir 3D görüntü oluşturur; Bu teknik, izleyicinin bakış açısı değiştiğinde dönüştürülmesi gereken büyük veri kümeleri oluşturur.

Dağıtılmış ekiplerin sınırlarını sanal gerçeklikle silin, mümkün olmadığı düşünülen sinematik deneyimler yaratın ve yaratımları imkansız sanatına ulaşmak için hayal ettiği şekillerde görselleştirin.sarımcılar ve mimarlar, işbirlikçi gerçek zamanlı ürün tasarım incelemeleri ve AEC örnek basamakları için yüksek çözünürlüklü VR görselleştirmeleri yaratabilecek ve böylece dünya genelinde yayılmış ekiplerin daha önce hiç olmadığı gibi birlikte çalışmasına olanak sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir