Kapat

Gizlilik Politikası

Teknohashtag.com sitesi kullanıcıların internet sitesi gizliliğine büyük önem verir ve bu bilgileri en iyi şekilde muhafaza eder. Kullanmış olduğu ileri güvenlik araçları sayesinde hiçbir kullanıcının bilgisinin çalınmasına, kopyalanmasına ve bununla birlikte kötü niyetlerle kullanılmasına izin vermez.

Gizlilik Politikası Neleri Kapsar?

Teknohashtag.com sitesi teknoloji haberlerini kullanıcılarına güncel bir şekilde sunar. Site ürün ve hizmetleriyle birlikte kullananların kişisel bilgilerini bir arada tutar. Siteye giriş yapanların internet bilgileri tam güvence altındadır. Sitenin ürün ve hizmetlerinden daha fazla faydalanmak için siteye üye olanların da kişisel bilgilerinin korunmasına özen gösterir. Bu bilgiler siteye üye olan kullanıcıyı tanımak amacıyla saklanır ve muhafaza edilir. Söz konusu bilgiler kullanıcının adı, soyadı, fotoğrafı, e mail adresi ve sosyal ağ hesap bilgileri gibi bilgilerden oluşmaktadır. Teknohashtag.com sitesine üye olan herkesin bilgileri kesinlikle kamuya açık olmamaktadır. Tüm bu bilgiler hiçbir şekilde Teknohashtag.com sitesinin kontrolünde olmayan herhangi bir platformda kullanılmaz.

Bilgi Toplama Ve Kullanımı

Teknohashtag.com sitesi siteyi ziyaret eden ya da siteye üye olanların bazı bilgilerini kullanıcıyı tanıma amacıyla toplayarak saklar. Bu bilgiler birleştirilebilir ve en güvenlik şartları altında korunur. Üçüncü şahıslarla hiçbir şekilde paylaşılmaz.

Teknohashtag.com sitesini ziyaret ettikten sonra sitenin ürün ve hizmetlerinden daha fazla fayda sağlamak amacıyla üye olduktan sonra sizden isim, soyisim, e posta adresi, kullanıcı adı ve şifre gibi bilgiler talep edilir. Bu bilgiler dahilinde sitemize üye olduktan sonra bizim için özel ve ayrıcalıklı olmaya başlarsınız. Daimi üyelerimizin tüm verileri de aynı hassasiyet içerisinde saklanır ve korunur. Kullanıcı ve üyelere daha iyi hizmetler sunabilmek adına söz konusu tüm bu bilgiler analiz edilerek rapor haline getirilebilir.

Bilgilerin toplanması, analizi ve rapor haline getirilmesi sıradan bir uygulamadır. Bu uygulama sitemizin kendi bünyesinde gerçekleştirilen bir çalışmadır. Yapılan çalışma ürün ve hizmetlerin iyileştirilmesi adına yapılmaktadır. Bilgi paylaşımı, kiralanması ya da satılması gibi durumlar kesinlikle söz konusu değildir.

Bilgi Paylaşımı Ve İfşa Edilmesi

Teknohashtag.com sitesi bilgilerin korunması konusunda son derece hassastır. Bunu sağlamak adına her türlü güvenlik teknolojisini kullanmaktadır. Sitemiz size ait olan hiçbir bilgiyi yine sizin onayınız olmadan bize bağlı olmayan herhangi bir platformda kullanılmasına izin vermez. Aynı şekilde sitemize ürün ya da hizmet sunan üçüncü site ya da kişilere de bu bilgileri vermez. Bilgilerin kiralanması, satılması ya da paylaşılması asla söz konusu değildir.

Teknohashtag.com sitemiz ilerleyen zamanlarda farklı bir şirket ile birleşirse bu bilgileri taşıma ve saklama hakkına sahiptir. Söz konusu bilgi taşıması gerektiğinde de tüm kullanıcılar daha öncesinden haberdar edilir. Daha önceden haber verilen kullanıcılar bilgilerin taşınmamasını talep edebilir. Bu tür durumlarda da kullanıcılara saygı gösteriyor ve bilgilerini kesinlikle taşımıyoruz. Onayı olmayan kullanıcıların tüm kişisel bilgileri mevcut Teknohashtag.com sitemizin veri tabanında saklı tutulmaya devam eder. Bilgilerin taşınması için onay veren kullanıcılarımızın bilgileri güvenli bir şekilde yeni platforma taşınır ve en iyi şekilde korunur.

Gizlilik Ve Güvenlik

Teknohashtag.com sitemizde gizlilik ve güvenlik en önemli konuların başında gelmektedir. Kullanıcılara ait olan tüm bilgiler sitemiz çalışanlarıyla bile paylaşılmamaktadır. Tüm bilgiler özel bir program içerisinde saklanmaktadır. Sitemizin ürün ya da hizmetleri ile ilgili herhangi bir bilgi ihtiyacı ortaya çıktığında bu bilgiler yetkili çalışanların kullanımına açılmaktadır. Sitemizi ziyaret eden ya da üye olan tüm kullanıcılarımız bilgilerinin güvenli bir şekilde saklandığını ve korunduğunu bilmeleri gerekmektedir.