Kapat

Künye

Tzcn Reklam ve Ticaret Ltd. Şti. adına

Kurucu / Founder
Murat TEZCAN – murat@teknohashtag.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Mert GÖKTAŞ – mert@teknohashtag.com

Editörler / Editors

Onur BORAN – onur@teknohashtag.com

Çağdaş KIRIM – cagdas@teknohashtag.com

Mustafa AKSOY – mustafa@teknohashtag.com

Gece Editörü / Night Editor

Enis KARABACAKOĞLU – enis@teknohashtag.com

Proje ve Reklam Yönetimi / Project and Advertisement Management

Murat TEZCAN – reklam@teknohashtag.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Eren ALURAL – eren@teknohashtag.com

Telefon / Phone

+90 (374) 212 32 09

+90 (545) 212 34 34

Adres / Address
Karamanlı Mahallesi Şemsi Ahmet Paşa Caddesi Karahasan Apartmanı No:19/1

Bolu-Merkez/TÜRKİYE

E-Posta
info@teknohashtag.com – (Kurumsal İletişim / Corporate Relations)
reklam@teknohashtag.com – (Reklam / Advertising and Marketing)
basin@teknohashtag.com – (Basın Bülteni / Press Bulet)

Gizlilik Politikamız için tıklayın
Yayın İlkelerimiz için tıklayın

Yazılım ve Sistem Yönetimi
WordPress alt yapısı ile RumorRoom Teması (Lisanslı)

Servis Sağlayıcı Firma – Hosting Company

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Sitedeki harici linklerin sorumluluğunu almaz.