Kapat

PUBG Sistem Gereksinimleri Eksik Olan Oyun Meraklıları İçin Yeni Sistemle Oyun İmkanı Yaratıyor!

Anasayfa
Oyun PUBG Sistem Gereksinimleri Eksik Olan Oyun Meraklıları İçin Yeni Sistemle Oyun İmkanı Yaratıyor!
PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri Eksik Olan Oyun Meraklıları İçin Yeni Sistemle Oyun İmkanı Yaratıyor!
Murat TEZCAN - murat@teknohashtag.com

Dünya çapında 400 milyondan fazla kişiye inanılmaz bir oyun atmosferi sunan PUBG Mobile, sistem gereksinimleri eksik olduğu için oyuna erişemeyen oyun meraklıları için yeni bir sistem olan PUBG Lite versiyonunu geliştirdi.

Sizde milyonlarca oyuncu gibi bilgisayarınızdan PUBG oynamak istiyorsunuz fakat sistem gereksinimleri bilgisayarınızda eksik kalıyorsa müjdeli bir haberimiz var! Bu yeni ürün, oyun oynarken ücret ödemek istemeyen kullanıcılar için de favori olacağa benziyor.

PUBG Lite Sayesinde Herkes Oyuna!

PUBG Corparation oyun severler için PUBG Lite sürümünün çok yakında piyasada olacağını duyurdu. Oyunun test işlemleri şu an Tayland’da devam ediyor. Oyun hakkında tüm gelişmeleri ve oyuncularla buluşacağı tarihi, PUBG Mobile’ın blog sayfasından takip edip bu heyecanlı bekleyişe ortak olabilirsiniz.

PUBG Lite ayrıcalık olarak ücretsiz oyun imkanı sunacak. Ayrıca şimdiye kadar sistem gereksinimleri yüksek olduğu için kurulumu sağlanamayan bilgisayarlar için oyun imkanı sunacak. Sistem gereksinimleri orjinal PUBG oyununa göre oldukça düşük. Bu da oyuncular için büyük avantaj oluyor.

Dünya çapında milyonlarca oyuncu bu versiyonu beklerken merak edilen en büyük soru; iki versiyonun da aynı olup olmadığı. PUBG Lite, orijinalinden farklı olarak tüm haritaları bulundurmuyor. İleride harita seçimi için yeni seçenekler eklenebilecek olsa da ilk aşamada Erangel ve Miramar haritası sunulacak.

PUBG Lite Minimum Ve Maksimum Oyun Heyecanı Sunuyor

PUBG Lite da kendi içinde minimum ve maksimum olmak üzere iki versiyon halinde sunulması bekleniyor. Her iki versiyon için ihtiyacınız olan sistem gereksinimleri şunlar:

PUBG Lite Minimum için:

  • Intel Corei3 2.4 GHz işlemci
  • Intel HD Graphics 4000 ekran kartı
  • 4GB RAM
  • 4 GB depolama alanı

PUBG Lite Maksimum için:

  • Intel Core i5 2.8 GHz işlemci
  • AMD Radeon HD 7870 ekran kartı
  • 8 GB RAM ve
  • 4 GB depolama alanı

Bu işletim sistemlerine sahip olan tüm oyuncular sorunsuz bir şekilde PUBG Lite için erişim sağlayabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir